Lokacije.

Klubi po Sloveniji, kjer lahko obiskujete tečaj Delo z nosom

KRAJ KLUB/DRUŠTVO TERMIN INŠTRUKTOR TELEFON MAIL
Ljubljana Alfakan Kontaktirajte inštruktorja
Nadja Žlender 040567527 nadja@alfakan.si
Kranj KVRP Kranj Kontaktirajte inštruktorja Neja Malis 041 982 718 neja.malis@gmail.com
Maribor Alfakan Kontaktirajte inštruktorja Melani Skornšek 041 426 562 melani@k9detektor.si
 Novo mesto  Alfakan  Kontaktirajte inštruktorja  Alenka Sunčič Zanut  040 630 615  alenka@alfakan.si
Celje ŠKD Celeia Kontaktirajte inštruktorja Melani Skornšek 041 426 562 melani@k9detektor.si
Koper Alfakan Kontaktirajte inštruktorja Veronika Valentin 031 457 047 veronika@alfakan.si
Kranj Alfakan Kontaktirajte inštruktorja Tinkara Bezovšek 031 380 610 tinkara@alfakan.si
Velenje ŠKD Urbanih psov Kontaktirajte inštruktorja Melani Skornšek 041 426 562 melani@k9detektor.si
Duplica Kinološko društvo Duplica Kontaktirajte inštruktorja Tinkara Bezovšek 031 380 610 tinkara@alfakan.si
Brežice Kinološko društvo Brežice Kontaktirajte inštruktorja Alenka Sunčič Jenko 040 630 615 alenka.zanut@gmail.com
 Zagreb  Kinološko društvo Brežice  Kontaktirajte inštruktorja  Matjaž Zanut  06 860 4927  psipomocniki@icloud.com

 

Vašega kluba ni na seznamu?

K9 detektor omogoča fleksibilne oblike sodelovanja s klubi in društvi po celotni Sloveniji. Ali želite tečaj Delo z nosom ponuditi tudi v vašem klubu?
POŠLJI POVPRAŠEVANJE

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...